Новини

Шланги ПВХ для харчової промисловості Рукава, трубки і шланги з полівінілхлориду (ПВХ) відрізняються універсальністю, міцністю, легкістю і надійністю. ПВХ шланги бувають гофрованими напірно-всмоктуючими, армованими, спіраллю з ПВХ або металу, а також напірними армованими тканинної опліткою. Також розрізняють харчові ПВХ, рукава для вентиляції і супереластичні морозостійкі шланги (для асенізаторів).
Манжети, кільця, та інші технічні ущільнювачі Технічні ущільнювачі широко застосовуються в машинобудуванні та інших галузях народного господарства, та завжди востребуване на підприємствах. Завдяки відносній та легкості, та в той же час об'ємності, еластичний ущільнювач легко заповнює усі пустоти, нерівності, зазори в з'єднаннях. Дякуючи цій властивості ущільнювальні профілі застосовують для забезпечення герметичності і надійності з'єднань між окремими деталями обладнання, машин, механізмів; або ізоляції від атмосферних опадів.
Конічні втулки Зірочки ланцюгової передачі і шківи пасової передачі – це важливі елементи промислової трансмісії Вони є невід'ємною частиною передачі механічної енергії за допомогою сил тертя або сил зачеплення.
Індукційні нагрівачі На нашому сайті представлені індукційні нагрівачі, що востребуване в промисловості. Це спеціальне обладнання, з широким спектром дії та функціональними особливостями, здатне передавати тепло електропровідним матеріалами (металам) та здійснювати різноманітні процеси теплової обробки готових виробів.
Які інноваційні технології застосовуються при виробництві підшипників? Крім вимог до якості, існують підвищені стандарти до екологічної безпеки Сьогодні пріоритети у виробництві підшипників істотно відрізняються від тих, які були встановлені ще 20-30 років тому. Поряд з основними вимогами щодо якості та стандартів, необхідна відповідність нормам екологічної безпеки.
Призначення та застосування шлангів ПВХ Нові технологічні можливості рукавів з ПВХ Сучасні технологічні процеси дозволяють виробляти спеціальні матеріали з унікальним комплексом властивостей. Це відкриває абсолютно нові можливості при їх використанні.
Призначення повітряного фільтра в вантажівках та сільськогосподарської техніки Принцип роботи та призначення Повітряний фільтр можна назвати легкими транспортних засобів: все повітря в двигун проходить саме через нього, і від якості фільтра безпосередньо залежить нормальна робота двигуна - головного та, мабуть, самого дорогого вузла вантажного або сільськогосподарського транспорту.
Призначення паливного фільтра в вантажних автомобілях Дизельні паливні фільтри Очищення палива необхідна для нормальної роботи двигуна і збільшення його терміну служби. Для того щоб в двигун надходило очищене від домішок і забруднень паливо, застосовуються спеціальні паливні фільтри.
Приводні ремені для передач Переваги ремінних передач Для приведення в дію різних механізмів, пристроїв, обладнання, застосовуються різні ремені. Вони виготовлені з багатошарових матеріалів, що забезпечують міцність і зносостійкість.
Для чого потрібні кулько-гвинтові пари Сфера застосування КГП Коли необхідно перетворити обертальний рух в прямолінійний, то без використання кулько-гвинтової передачі (КГП) просто не обійтися. Сфера застосування її досить широка і різноманітна, оскільки багато обладнання потребує таких ефективних і продуктивних комплектуючих та механізмів.
Гумовотканеві стрічки: Призначення і сфера застосування Де застосовується цей тип конвеєрних стрічок Гумовотканеві та гумовотросові стрічки зазвичай використовують у випадках середнього і важкого застосування. Існує багато різновидів стрічок такого типу. Їх застосовують для транспортування вантажів (сипучих, штучних, кускових).
Великі можливості застосування мастил Призначення мастильних матеріалів Застосування пластичних мастил у вузлах тертя промислових та автотранспортних механізмів зумовлена неможливістю або недоцільністю використання рідких масел для захисту металевих поверхонь.