Новини

Великі можливості застосування мастил Призначення мастильних матеріалів Застосування пластичних мастил у вузлах тертя промислових та автотранспортних механізмів зумовлена неможливістю або недоцільністю використання рідких масел для захисту металевих поверхонь.
Гумовотканеві стрічки: Призначення і сфера застосування Де застосовується цей тип конвеєрних стрічок Гумовотканеві та гумовотросові стрічки зазвичай використовують у випадках середнього і важкого застосування. Існує багато різновидів стрічок такого типу. Їх застосовують для транспортування вантажів (сипучих, штучних, кускових).
Для чого потрібні кулько-гвинтові пари Сфера застосування КГП Коли необхідно перетворити обертальний рух в прямолінійний, то без використання кулько-гвинтової передачі (КГП) просто не обійтися. Сфера застосування її досить широка і різноманітна, оскільки багато обладнання потребує таких ефективних і продуктивних комплектуючих та механізмів.
Приводні ремені для передач Переваги ремінних передач Для приведення в дію різних механізмів, пристроїв, обладнання, застосовуються різні ремені. Вони виготовлені з багатошарових матеріалів, що забезпечують міцність і зносостійкість.
Призначення паливного фільтра в вантажних автомобілях Дизельні паливні фільтри Очищення палива необхідне для нормальної роботи двигуна і збільшення його терміну служби. Для того, щоб в двигун надходило очищене від домішок і забруднень паливо, застосовуються спеціальні паливні фільтри.
Призначення повітряного фільтра в вантажівках та сільськогосподарської техніки Принцип роботи та призначення Повітряний фільтр можна назвати легенями транспортних засобів: все повітря в двигун проходить саме через нього, і від якості фільтра безпосередньо залежить нормальна робота двигуна - головного та, мабуть, найдорожчого  вузла вантажного або сільськогосподарського транспорту.
Призначення та застосування шлангів ПВХ Нові технологічні можливості рукавів з ПВХ Сучасні технологічні процеси дозволяють виробляти спеціальні матеріали з унікальним комплексом властивостей. Це відкриває абсолютно нові можливості при їх використанні.
Які інноваційні технології застосовуються при виробництві підшипників? Крім вимог до якості, існують підвищені стандарти до екологічної безпеки Сьогодні пріоритети у виробництві підшипників істотно відрізняються від тих, які були встановлені ще 20-30 років тому. Поряд з основними вимогами щодо якості та стандартів, необхідна відповідність нормам екологічної безпеки.
Конічні втулки Зірочки ланцюгової передачі і шківи пасової передачі – це важливі елементи промислової трансмісії Вони є невід'ємною частиною передачі механічної енергії за допомогою сил тертя або сил зачеплення.
Манжети, кільця, та інші технічні ущільнювачі Технічні ущільнювачі широко застосовуються в машинобудуванні та інших галузях народного господарства  та завжди користуються попитом  на підприємствах. Завдяки відносній  легкості, та в той же час об'ємності, еластичний ущільнювач легко заповнює усі пустоти, нерівності, зазори в з'єднаннях. Завдяки цій властивості ущільнювальні профілі застосовують для забезпечення герметичності і надійності з'єднань між окремими деталями обладнання, машин, механізмів або ізоляції від атмосферних опадів.
Шланги ПВХ для харчової промисловості Рукава, трубки і шланги з полівінілхлориду (ПВХ) відрізняються універсальністю, міцністю, легкістю і надійністю. ПВХ шланги бувають гофрованими напірно-всмоктуючими, армованими, спіраллю з ПВХ або металу, а також напірними армованими тканинною опліткою. Також розрізняють харчові ПВХ, рукава для вентиляції і супереластичні морозостійкі шланги (для асенізаторів).