Сервіс

Доставка

Компанія ТОВ «ТТК» має дуже гнучкий підхід, щодо доставки замовлених компонентів. Ми використовуємо усі відомі способи доставки від доставки щоденним рейсовим транспортом, до доставки замовлення безпосередньо замовнику власним транспортом. Такий підхід дозволяє виконувати доставку на зручних для замовника умовах, а також екстрене постачання компонентів «на вчора» при необхідності термінового ремонту обладнання.

Консигнаційний склад

Унікальний сервіс для прагматичних та обачливих підприємств з плановим ремонтом обладнання або для екстреної ліквідації аварій. Ми пропонуємо створення консигнаційного складу на території підприємства та заповнюємо його номенклатурою компонентів та складових для обладнання підприємства. Оплата за поставлені компоненти виконується виключно після їх використання. Таким чином підприємство заощаджує час, кошти та мінімізує можливі збитки внаслідок аварій.

Технічна консультація

Компанія ТОВ «ТТК» має штат висококваліфікованих технічних спеціалістів з багатим досвідом та унікальною практикою з підбору, монтування та обслуговування компонентів, вузлів та механізмів, що пропонує компанія. Виїзд спеціалістів безпосередньо на підприємство для визначення, підбору та аудиту вузлів обертання та інших вузлів та механізмів. Ви можете вільно звертатися до наших спеціалістів і бути впевненими в тому, що ваша техніка буде працювати справно, а підібрані компоненти будуть точно відповідати технічним вимогам. Наші спеціалісти постійно підвищують рівень кваліфікації та йдуть «в ногу» з часом та технологіями. Наша консультація буде завжди актуальною для Вас.

SKF тренінги та аудит

Сервіс, що пропонує один з наших ключових партнерів. Компанія SKF пропонує проведення аудиту кваліфікації спеціалістів, інженерів та механіків, підприємств клієнтів своїх партнерів. Інформація по аудиту передається керівництву підприємства або особі, що його замовила. Звіт по аудиту містить інформацію про сильні та слабкі сторони знань та вмінь технічного персоналу підприємства. Внаслідок аудиту пропонуються спеціальні тренінги SKF, щоб підтягнути слабкі сторони спеціалістів, виявлені під час аудиту підприємства.

Обслуговування та ремонт

Компанія ТОВ «ТТК» має можливість виконувати ремонт та обслуговування вузлів та механізмів, що пропонує, або інших вузлів таких як редуктори, електродвигуни, мотор-редуктори та інші по запити клієнта. Якщо виробництво не має дуже високого навантаження на техніку і не потребує утримання інженера-механіка, ми можемо надати послуги з ремонту. Екстрений ремонт механізмів з виїздом спеціалістів на локацію, де знаходиться обладнання.

Нарізка плоских, зубчатих, та поліклинових пасів

Сервіс нарізки пасів плоских, зубчатих та поліклинових дозволяє виконувати постачання пасів з заданою шириною або кількістю ребер необхідних замовнику. Оскільки нарізання відбувається безпосередньо під замовлення, це дозволяє збільшити асортимент пасів на складі через те, що необхідність розгалуженого відбору позицій за шириною по типорозміру при замовлення на виробництві не потребується. Також маємо можливість нарізки пасів, що надає клієнт, це дозволить зекономити час та кошти замовника, якщо була допущена помилка при підборі пасу або просто є необхідність в зменшенні чи розподіленні паса.