Бренди

BECO

BECO S.r.l. - італійська компанія заснована в 1988 р після подання високотемпературних підшипників на міжнародній промисловій виставці в Ганновері.

На даний момент асортимент продукції містить підшипники для роботи при високих температурах від 180 ° С до 320 ° С, підшипники для екстремальних температур 400 ° С / 450 ° С, підшипники для низьких температур - до -70 ° С, а також підшипники з нержавіючої сталі AISI 304 і AISI 420.

AKE

Історія компанії AKE і виробництво підшипників кочення йде корінням до часів Австро-Угорської імперії. Підприємства з виробництва підшипників кочення в містах Штайер і Берндорф згодом були придбані всесвітньо відомими виробниками підшипників: компанією SKF, яка купила виробничі потужності в Штайєр, завод в Берндорф купила компанія FAG. Діючи під назвою Allgemeiner Kugellagervertrieb - AKV, вони продовжили випуск підшипників, використовуючи початковий бренд - AKE.

NSK

Компанія NSK виробляє підшипники з 1916 року, і є  лідером у виробництві кулькових підшипників в Японії. В даний час компанія NSK має великий досвід виробництва різних типів підшипників, які широко використовуються в автомобілебудуванні, машинобудуванні, компонентах мехатронних систем, а також в більшості галузей промисловості та сільського господарства. Підшипники NSK продаються по всьому світу і вносять значний вклад в роботу промисловості і розвитку технологій.

INA

Протягом десятиліть фірма INA уособлює собою креативність рішень, найвищу компетентність в питаннях інжинірингу та виробництва, а також особливу близькість до клієнтів.
Фірма INA розробляє і виробляє підшипники кочення і ковзання, лінійні напрямні для машинобудування, а також елементи двигунів для автомобільної промисловості. Вже на початковій стадії розробки систем фірма INA, як інжиніринговий партнер, тісно співпрацює зі своїми клієнтами. Щодня розробляються нові специфічні рішення для клієнтів, тому щорічно в серійне виробництво надходить близько 1000 нових продуктів.

FAG

Бренд FAG існує  більш ніж 120 років і є синонімом високоякісних підшипників кочення. Компанія FAG була заснована в 1883 році Фредеріком Фішером. На сьогоднішній день, підшипники FAG займають лідируючі позиції на ринку кулькових і роликових підшипників для автомобільної та іншої промисловості. Після того, як FAG Kugelfischer AG & Co. KG і INA-Holding Schaeffler KG об'єдналися, компанія стала другою за величиною в світі.

VARVEL

Основне виробництво редукторів VARVEL повністю роботизоване. За допомогою роботів заготовки автоматично встановлюються в спеціалізовані зуборізні верстати. Литі заготовки корпусів так само за допомогою робота встановлюються в обробні трьох-координатні центри, які забезпечують обробку всіх поверхонь однією установкою. Це виключно необхідна операція, так як від якості обробки робочих поверхонь корпусу залежать точності і ресурсні характеристики редуктора. При цьому ще на етапі конструювання, кожна деталь редуктора моделюється на комп'ютері. За допомогою методу скінченних елементів (FEM) проводиться аналіз механічних напружень, що виникають в деталях при роботі, з метою оптимізації конструкції редуктора.

TRAMEC

Заснована в 1986 р, компанія TRAMEC розпочала свою діяльність як компанія з виробництва редукторів з конічною зубчастою передачею, редукторів з паралельними осями, редукторів змонтованих на валу і кутових редукторів. З  часом асортимент продукції розширювався, споживачам пропонувалися нові й удосконалені продукти компанії, такі як планетарні і черв'ячні редуктори.

Rexnord

Незважаючи на те, що роликові ланцюги створені відповідно до норм, але всупереч думці, поширеній у всьому світі, стійкість ланцюга до розриву нічого не говорить про її зносостійкості і її здатності витримувати повторювані удари, що виникають при роботі.

RENOLD

Роликові ланцюги компанії RENOLD безперечно залишаються кращими в світі. Вони довели свої переваги в сотнях областей застосування, в тому числі в умовах високих і низьких температур, високої і низької вологості, запиленості, а також жорстких вимог до чистоти. Відрізняючись чудовою зносостійкість і міцністю, наші вироби надійні й довговічні. Крім того, замовникам ланцюгів Ренольд надається комплексний пакет обслуговування, що враховує всі їх потреби.

KINEX

Oб'єднання «KINEX BEARINGS a.s.» (АТ КІНЕКС БІРІНГС) - це група підшипникових заводів, які виробляють підшипники кочення для різних сегментів і галузей промисловості. «KINEX BEARINGS a.s.» входить в сильну європейську промислову групу «НTC HOLDING, a.s.». (АТ ГТЦ Холдинг) і в даний час поставляє свої вироби в більш ніж 80 країн світу. Посідає перше місце між виробниками спеціальних підшипників для текстильної промисловості і одночасно є європейським лідером з виробництва роликових підшипників для рейкових транспортних засобів.

Timken

Американська компанія Timken є одним із світових лідерів по постачанню підшипників. Компанія Timken цілеспрямовано прагне зробити роботу своїх споживачів максимально ефективною, використовуючи багаторічний досвід у сфері управління тертям та передачі енергії, за рахунок інноваційних рішень та гнучкого підходу. Вже більше 100 років Timken працює для всіх галузей промисловості.

SKF

Компанія SKF – одна із лідируючих компаній з постачання продукції, рішень та сервісу в галузі підшипників кочення, ущільнень, мехатроніки, систем змащування. Компанія надає послуги з технічної підтримки, ремонтним роботам, моніторингу стану систем, а також проводить технічне навчання  персоналу замовника.

ZKL

Машинобудівне виробництво в Ганушовіце виникло в 1957 році і поступово зосереджувалась на випуску машинобудівних деталей для гальм і широкому асортименті повітряних і гідравлічних трубок. У 1999 році підприємство трансформувалося в акціонерне товариство, і в рамках організаційної реструктуризації виникла компанія ZKL Hanu? Ovice a.s., що спеціалізувалася на виробництві компонентів для виготовлення великогабаритних підшипників кочення, тобто бочкоподібних роликів і штампованих сепараторів з листової латуні 

NTE

Компанія «NTE» поставляє продукцію світового рівня за конкурентними цінами, щоб гарантувати клієнтам комфорт і задоволення.