Рукава

Рукава гумові для газозварювання

Рукав для газозварювання кисневий.

Призначений для подачі кисню при газозварюванні та для порізки металу. Робочий тиск до 20 Bar. температурний режим від  -30°С до +70°С. Стійкий до атмосферного впливу.

Особлива відрізняюча ознака: виготовляється синього кольору або чорного з синьою полосою.

Рукав гумовий напірний

Рукав для подачі води.

Багатофункціональний рукав, може використовуватись для подачі легких хімічних розчинів. Робоча температура від -25°С до +75°С.

Рукава ПВХ напірні харчові

ПВХ Рукав з нитяним посиленням для харчової промисловості.   

Міцний ПВХ рукав, з нитяним посиленням, стійкий до атмосферного впливу. Використовується для транспортування рідин харчової промисловості, слабоалкогольних

Рукава ПВХ напірно-всмоктуючі

Прозорий ПВХ Рукав напірно-всмоктуючий.

Потужний ПВХ рукав з ПВХ спіраллю, має допуск до роботи з харчовими продуктами. Використовується для нагнітання та всмоктування різноманітних рідин. Товстостінний трубопровід, що негативно впливає на його гнучкість, натомість рукав має підвищену зносостійкість та може працювати при досить високому тиску.

Рукава поліуретанові для аспірації

Гнучкий гофрований поліуретановий трубопровід з металевою спіраллю. Стійкий до абразиву рукав, що використовується для транспортування або виведення часток пилу, стружки, дрібного сміття, для транспортування та подачі гранульованих речовин, зерна, насіння та інших матеріалів.

Рукава високого тиску

Гумовий гнучкий трубопровід з металевим плетеним армуванням високого тиску (РВТ). Використовуються для подачі рідин в гідравлічних системах підйому та переміщення та в гальмівних системах з високим та надвисоким тиском до 700 Bar.