INA

Протягом десятиліть фірма INA уособлює собою креативність рішень, найвищу компетентність в питаннях інжинірингу та виробництва, а також особливу близькість до клієнтів.
Фірма INA розробляє і виробляє підшипники кочення і ковзання, лінійні напрямні для машинобудування, а також елементи двигунів для автомобільної промисловості. Вже на початковій стадії розробки систем фірма INA, як інжиніринговий партнер, тісно співпрацює зі своїми клієнтами. Щодня розробляються нові специфічні рішення для клієнтів, тому щорічно в серійне виробництво надходить близько 1000 нових продуктів.

Продукти під маркою INA застосовуються автомобільним відділом в двигунах внутрішнього згоряння, коробках передач і шасі, а також промисловим відділом. INA володіє унікальним ноу-хау у виробництві прецизійних виробів за технологією без зняття матеріалу. Це дозволяє досягати високоефективних індивідуальних рішень з привабливим співвідношенням «ціна-продуктивність». В індустріальному секторі бізнесом INA і FAG керують чотири галузевих управління по відповідним підрозділам: металообробні верстати і виробляє обладнання, силові трансмісії і залізнична техніка, важка промисловість, споживчі товари.

Країна: Німеччина

Сайт виробника: https://www.schaeffler.de 

Каталог Online: toc.luk-as.de