ZKL

Машинобудівне виробництво в Ганушовіце виникло в 1957 році і поступово зосереджувалась на випуску машинобудівних деталей для гальм і широкому асортименті повітряних і гідравлічних трубок. У 1999 році підприємство трансформувалося в акціонерне товариство, і в рамках організаційної реструктуризації виникла компанія ZKL Hanu? Ovice a.s., що спеціалізувалася на виробництві компонентів для виготовлення великогабаритних підшипників кочення, тобто бочкоподібних роликів і штампованих сепараторів з листової латуні 

Великим успіхом користується виробнича програма паливних і гідравлічних трубок для автомобільної промисловості. Невід'ємна частина традицій науково-дослідної, дослідно конструкторської діяльності і виробництва підшипників кочення історія створення торгової мережі підшипників ZKL. У цьому напрямку ми є спадкоємцями колишнього зовнішньоторгівельного підприємства PZO Investa, яке аж до 1978 року забезпечувало продаж підшипників ZKL в світі.

Діяльність PZO сьогодні продовжує ZKL Bearings CZ, a.s., колишня торгова група PZO, що спеціалізувалася на продажі підшипників. В даний час структура концерну ZKL дозволяє ефективно розвивати і зміцнювати його конкурентноспроможність в порівнянні з провідними виробниками підшипників. Концерн має дослідно конструкторської базу, достатні виробничі потужності, освічених, кваліфікованих співробітників і динамічно розвивається мережею торгових представників, закріплених за кожною територією з урахуванням специфічних умов національного ринку.

Сайт виробника: www.zkl.cz