SKF

Компанія SKF – одна із лідируючих компаній з постачання продукції, рішень та сервісу в галузі підшипників кочення, ущільнень, мехатроніки, систем змащування. Компанія надає послуги з технічної підтримки, ремонтним роботам, моніторингу стану систем, а також проводить технічне навчання  персоналу замовника.

Бізнес SKF розділений на три дивізіони: Індустріальний, Автомобільний та Сервісний. Кожен дивізіон фокусується на своєму специфічному сегменті. Більше 110 виробничих майданчиків SKF розташовані по всьому  світу, в 70 країнах розміщені власні відділи продажу. SKF також представлена в 140 країнах, завдяки своїм 15 000 дистриб’юторам  та дилерам. Завдяки цьому SKF завжди знаходиться ближче до своїх замовників, пропонуючи якісну продукцію та послуги.
Компанія SKF була заснована в 1907 р. і з самого початку своєї діяльності приділяла особливу увагу якості, технічному розвитку та маркетингу. Результатом зусиль компанії в сфері досліджень та розробок стало зростаюче число інновацій, що призвело до нових стандартів та новим продуктам в підшипниковій промисловості. Група SKF отримала сертифікат ISO 14001, міжнародний стандарт з охорони та раціональному використанню навколишнього  середовища, а також OHSAS 18001, стандарт з охорони здоров’я і заходам безпеки. Окремі служби отримали сертифікат якості відповідно  ISO 9000 QS 9000.