AKE

Історія компанії AKE і виробництво підшипників кочення йде корінням до часів Австро-Угорської імперії. Підприємства з виробництва підшипників кочення в містах Штайер і Берндорф згодом були придбані всесвітньо відомими виробниками підшипників: компанією SKF, яка купила виробничі потужності в Штайєр, завод в Берндорф купила компанія FAG. Діючи під назвою Allgemeiner Kugellagervertrieb - AKV, вони продовжили випуск підшипників, використовуючи початковий бренд - AKE.

У 1993 році компанія IMET a.s. купила AKV-AKE з наміром продовжити виробництво і продаж підшипників AKE, зберігаючи і далі вдосконалюючи перевірене часом якість цих підшипників. Досягти цього планувалося завдяки взаємодії з іншими всесвітньо відомими виробниками підшипників і їх дослідницькими центрами, як це робилося і раніше протягом усього виробництва підшипників AKE. На даний момент виробнича і торгівельна діяльність зосереджена на заводі AKE Skalica s.r.o. - колишньому заводі ZVL Skalica - з метою не тільки продовжувати виробництво спеціальних та високоточних підшипників, а й надавати і проводити післяпродажне обслуговування, а також продовжувати традиції торгової марки і виробничого підприємства ZVL Skalica.

Компанія AKE поставляє широкий асортимент високоточних і спеціальних підшипників кочення. Функціональні характеристики спеціальних підшипників відрізняються від базових стандартних моделей і призначаються, як правило, для специфічних завдань. Вони відрізняються від підшипників звичайної конструкції внутрішньою будовою, розміром і формою деталей для установки, класом точності, а також якістю і термічною обробкою матеріалу.