Шланги ПВХ для харчової промисловості

Рукава, трубки і шланги з полівінілхлориду (ПВХ) відрізняються універсальністю, міцністю, легкістю і надійністю.

ПВХ шланги бувають гофрованими напірно-всмоктуючими, армованими, спіраллю з ПВХ або металу, а також напірними армованими тканинною опліткою. Також розрізняють харчові ПВХ, рукава для вентиляції і супереластичні морозостійкі шланги (для асенізаторів).

Для кожного типу рукавів свій технологічний процес виготовлення та використовувані матеріали, але особлива увага надається рукавам ПВХ для харчової промисловості. Вони повинні мати високі технічні характеристики та експлуатаційні параметри, відповідати високим екологічним властивостям. Харчові шланги ПВХ мають підвищену міцність та морозостійкість - вони не тріскаються при низьких температурах, що дозволяє успішно застосовувати їх на вулиці навіть при температурі нижче нуля.

Також для них висока температура не несе в собі загрози, тому вони придатні використовуватися в будь - яких кліматичних умовах. Такі шланги часто використовують в якості молокопроводів для транспортування молока в доїльних апаратах.

Харчові шланги ПВХ: Особливі властивості та характеристики

Вони мають високі значення механічних показників та високу стійкість до стирання. Завдяки цьому фактору, термін експлуатації має необмежений термін.

Харчові шланги не бояться ударного навантаження через те, що  мають високу пружність. Висока стійкість до вакуумним, атмосферних, хімічних та інших впливів та зносостійкість, відповідають вимогам європейських норм до якості та екології.

При роботі з ними, вони не несуть в собі небезпеку для здоров'я людини, так як не виділяють шкідливих речовин в концентраціях небезпечних для організму. Шланги ПВХ харчові та трубки ПВХ виготовлені з пластикату марки Ш-62, що рекомендовано для застосування в харчовій промисловості.

За бажанням замовника, колір шланга може варіюватися. Залежно від властивостей пластикату, харчові шланги і трубки можуть випускатися від високоеластичних до напівтвердих (в такому випадку норми для відповідних найменувань показників будуть змінюватися).

Поливальний шланг так само є харчовим, тому що випускається з харчового пластикату більш високої твердості.

Кожна зацікавлена особа, як фізична, так і юридична, може вибрати необхідну кількість шлангів ПВХ для харчової промисловості на нашому сайті.