Роликові ланцюги: Принцип дії та конструктивне виконання

Сучасні можливості ланцюгових передач

Незважаючи на різні конструкції та матеріали виготовлення роликових ланцюгів, всі вони призначені для передачі енергії механічної від ведучого валу до відомого.

Зовнішні та внутрішні пластини роликових ланцюгів, шарнірно з'єднані за допомогою спеціальних валиків та втулок. Для зменшення зносу втулок на них надягають ролики з цементованої зовнішньою поверхнею.

Ролики, вільно що насаджуються на втулки, при дії ланцюгової передачі входять у западини зірочок, передаючи їм або сприймаючи від них навантаження. Недоліком роликових ланцюгів є шум в процесі руху, що обумовлюється витяжкою ланцюга внаслідок зносу деталей, що труться - валиків, втулок і роликів. Для збільшення потужності приводу використовують багаторядні роликові ланцюги.

Багаторядні роликові ланцюги складаються з двох, трьох і більше гілок однорядних шляхом з'єднання їх в поперечному напрямку подовженими валиками; вони можуть нести навантаження, пропорційну числу рядів, застосовуються в приводах великої потужності і працюють при тих же швидкостях, що і однорядні роликові ланцюги. Найбільшого поширення набули в нафтовидобувній галузі.

Приводні роликові ланцюги перевіряють на витяжку в процесі виготовлення. Бувають ланцюга тільки з втулками, без роликів, вони звуться втулкових ланцюгів і застосовуються для передачі невеликих зусиль.

Самі універсальні ведучі частини

Взагалі ланцюги роликові є одним з найбільш універсальних приводних елементів, а виготовляють їх останнім часом з високолегованих сталей. Роликові ланцюги - це максимально довговічна продукція. Адже тертя кочення створює м'якість, і зірочки зношуються повільніше. Існує безліч різновидів ланцюгів роликових, кожне найменування даної продукції має свої особливості. І часто зробити правильний вибір не так-то просто, навіть маючи на руках повний технічний опис даної продукції.

Найкраще при покупці ланцюгів роликових порадитися з нашим фахівцем, отримати консультацію професіонала, який запропонує вам ідеальний для ваших потреб варіант, або ж підкоригує ваш вибір відповідно до нашого асортиментом. Попередньо ознайомитися з асортиментом існуючих роликових ланцюгів ви можете в каталозі нашого веб-ресурсу, і зробити свій правильний вибір.

Ми пропонує одні з найдоступніших цін на дану продукцію, і тому є одним з пріоритетних постачальників для багатьох покупців.

Спектр продукції, представленої у нас і перелік послуг дуже широкий і різноманітний, тому познайомитися з ними ближче, ми пропонуємо при зверненні в нашу компанію.