Індукційні нагрівачі

На нашому сайті представлені індукційні нагрівачі, які використовуються в промисловості.

Це спеціальне обладнання з широким спектром дії та функціональними особливостями, здатне передавати тепло електропровідним матеріалам (металам) та здійснювати різноманітні процеси теплової обробки готових виробів.

При встановленні цих елементів в обладнання, зростають технічні характеристики та експлуатаційні параметри. На сьогоднішній день таке застосування цих елементів стало одним із затребуваних видів обробки металу в промислових розмірах.

Зібрана ТВЧ дозволяє здійснювати наступні теплові операції з металом:

  • плавка;
  • гарт;
  • нагрів;
  • термічна обробка;
  • пайка і зварювання;
  • кування;
  • випал;
  • деформація тощо.

Принцип роботи такого обладнання

Будь-яка установка, що має індуктор, працює тільки завдяки йому, тому що створює потужне електромагнітне поле, яке згодом проникає в метал та починає нагрівати його.

Електрична енергія потрапляє в індуктор, та після проходження через нього перетворюється в потужні вихрові струми. Електромагнітне поле, створене навколо індуктора, проникає в виріб, розміщений в ньому самому. У металі вихрові струми перетворяться в теплову енергію, яка і відповідає за процес термообробки.

Як бачите, нічого складного в принципі роботи індукційного нагрівача немає. Деякі майстри роблять індукційний нагрівач своїми руками в домашніх умовах і використовують його в особистих цілях, наприклад, для обігріву житла, тому що індукційний нагрівач виходить економніше електричного. Однак для роботи в промислових масштабах найкраще використовувати вже готове індукційне обладнання, зібране досвідченими фахівцями. Але можливі варіанти.

Переваги цих елементів

Цей тип обладнання має універсальний характер та широку сферу застосовування, здатен впоратися практично з  будь-яким завданням теплової обробки металу. Якщо ви хочете використовувати ці ефективні елементі та застосування в промислових масштабах, то краще за все задумайтеся про покупку готової установки, зібраної досвідченими фахівцями, щоб запустити її у виробництво та не думати про можливі збої або неточності роботи.

У порівнянні з іншими альтернативними видами - газовим, електричним, хімічним, термічним тощо, він має властивості, що роблять його більш універсальним. Цей виріб має компактні розміри і такі установки легко вмістяться в цехах невеликою площі.