Індукційні нагрівачі

На нашому сайті представлені індукційні нагрівачі, що востребуване в промисловості.

Це спеціальне обладнання, з широким спектром дії та функціональними особливостями, здатне передавати тепло електропровідним матеріалами (металам) та здійснювати різноманітні процеси теплової обробки готових виробів.

При встановленні цих елементів в обладнання, зростають технічні характеристики та експлуатаційні параметри. На сьогоднішній день таке застосування цих елементів стало одним із затребуваних видів обробки металу в промислових розмірах.

Зібрана ТВЧ дозволяє здійснювати наступні теплові операції з металом:

  • плавка;
  • гарт;
  • нагрів;
  • термічна обробка;
  • пайка і зварювання;
  • кування;
  • випал;
  • деформація тощо.

Принцип роботи такого обладнання

Будь-яка установка що має індуктор, працює тільки завдяки йому, тому що створює потужне електромагнітне поле, яке згодом проникає в метал та починає нагрівати його.

Електрична енергія потрапляє в індуктор, та після проходження через нього перетворюється в потужні вихрові струми. Електромагнітне поле, створене навколо індуктора, проникає в виріб, розміщене в ньому самому. У металі вихрові струми перетворяться в теплову енергію, яка і відповідає за процес термообробки.

Як бачите, нічого складного в принципі роботи індукційного нагрівача немає. Деякі майстри роблять індукційний нагрівач своїми руками в домашніх умовах і використовують його в особистих цілях, наприклад, для обігріву житла, тому що індукційний нагрівач виходить економніше електричного. Однак для роботи в промислових масштабах найкраще використовувати вже готове індукційне обладнання, зібрану досвідченими фахівцями. Але можливі варіанти.

Переваги цих елементів

Цей тип обладнання має універсальний характер та широку сферу застосовування, здатен впоратися практично будь-яким завданням теплової обробки металу. Якщо ви хочете використовувати ці ефективні елементі та застосування в промислових масштабах, то краще за все задумайтеся про покупку готової установки, зібраної досвідченими фахівцями, щоб запустити її у виробництво та не думати про можливі збої або неточності роботи.

У порівнянні з іншими альтернативними видами - газовим, електричним, хімічним, термічним тощо, він має властивості, що роблять його більш універсальним. Цей вироб має компактні розміри, та такі установки легко вмістяться в цехах невеликою площі.